प्रेस संगठन प्रदेश ५ र जिल्ला कमिटीले पूर्णता पाए

तत्कालीन प्रेस चौतारी नेपाल र प्रेस सेन्टर नेपालबीच एकता भई बनेको प्रेस संगठन नेपालले प्रदेश ५ को प्रदेस कमिटी टुंग्याएको छ ।घोराहीमा भएको प्रेस संगठनको प्रदेश कमिटीको एकता बैठकले ९९ सय सदस्यीय प्रदेश कमिटी गठन गरेको हो

नेकपाका केन्द्रीय सदस्य हेमराज शर्मा, प्रेस संगठनका प्रदेश– ५ इन्चार्ज मनोज घर्तीमगर, प्रदेश संयोजक सविन प्रियासनलगायतको उपस्थितिमा सम्पन्न उक्त एकता बैठकले ९९ सदस्यीय प्रदेश कमिटी गठन गरेको हो ।

त्यस्तै प्रेस संगठनले प्रदेश ५ अन्तर्गतका १२ वटै जिल्ला कमिटी पनि गठन गरेको छ ।

यस्तो छ प्रेस संगठनको प्रदेश–५ कमिटी

इन्चार्ज मनोज घर्ती मगर
१. संयोजक : सविन प्रियासन
२. सहसंयोजक : मानसिंग विश्वकर्मा

प्रदेश कमिटीका सदस्यहरु :
३. गणेश वली
४. भुपेन्द्र प्रकाश वली
५. दिवाकर पोख्रेल
६. संगीत बस्याल
७. विमल योगी
८. प्रदीप पाण्डे
९. ओपेन्द्र बस्नेत
१०. नारायण विवश
११. गोविन्द खडका
१२. टोपबहादुर जिसी
१३. गणेश आचार्य
१४. प्रेम विवश घर्ती
१५. सुनील पोख्रेल
१६. निमुसँगम घर्ती
१७. रिता लामा
१८. केशरमान बिसी
१९. वसन्त विवश आचार्य
२०. सन्तोष दहित
२१. शारदा शर्मा
२२. सुनिता बिएम
२३. मैत्या घर्ती
२४. सन्तोष बस्याल
२५. हुमा सुर्य बंशी
२६. यज्ञमुर्ती तिमिल्सीना
२७. कृष्ण पोख्रेल
२८. यमुना सारु
२९. किरण कौशल
३०. सुदीप अधिकारी
३१. मुकुन्द सुवेदी
३२. ज्ञानेन्द्र पोख्रेल
३३. जनक चौधरी
३४. मेघराज सिग्देल
३५. शितल थापा
३६. प्रभुराम चौधरी
३७. पुष्पा चौधरी
३८. नन्दराम पौडेल
३९. सिताराम चौधरी
४०. कुलराज भुसाल
४१. राम प्रकट कोरी
४२. गीता अर्याल
४३. यादव भुसाल
४४. स्वयेता योगी
४५. ओरीराम चौरसीया
४६. अर्जुन बेल्बासे
४७. चिरिञ्जीवि वली
४८. रुपा गहतराज
४९. शिव सुनार
५०. विश्वराज पछयालडेङ्ग्या
५१. कृष्ण चौधरी
५२. गोमा परियार
५३. रुपनी जिएम
५४. मेराज सल्मानी
५५. हेमन्त चौधरी
५६. राजेश आचार्य
५७. विद्या चौधरी
५८. सहयोगी बिसी
५९. पार्बता श्रेष्ठ
६०. हृदय कुमार भुसाल
६१. कमल विष्ट
६२. अर्जुन भुसाल
६३. अशोक खनाल
६४. रमेश बिक
६५. माधब बेल्बासे
६६. राधा नेपाली
६७. नवराज भुसाल
६८. सञ्जीवनी अर्याल
६९. ओबिराम खनाल
७०. कमल पौडेल
७१. गणेश सारु
७२. घनश्याम खरेल
७३. मदन पौडेल
७४. केशब पराजुली
७५. राजकुमार रेश्मी मगर
७६. मेघराज गौतम
७७. बिपी गौतम
७८. सम्झना शर्मा
७९. शंकर पाण्डे
८०. मिलन गाहा
८१. राजकुमार धवल
८२. भुवन कार्की
८३. ओम पंगेनी
८४. गुनाराम घिमिरे
८५. दिपक गलामी
८६. एलबी थापा
८७. बासुदेव गिरी
८८. सुजल श्रेष्ठ
८९. दिपा घर्ती
९०. प्रकाश वैद्य
९१. अग्नीधरचन्द बोहोरा
९२. खुबिना सुनारी मगर
९३. आशिष क्षेत्री
९४. घनश्याम केसी
९५. दारासिंग डाँगी
९६. मीनराज शर्मा
९७. भागीराम चौधरी
९८. गोकर्ण पौडेल
९९. ज्ञानेन्द्र शर्मा

त्यस्तै प्रेस संगठनले प्रदेश ५ अन्तर्गतका १२ वटै जिल्ला कमिटी पनि गठन गरेको छ ।
यस्तो छ प्रदेश ५ अन्तर्गतका जिल्लामा गठन गरिएको प्रेस संगठनको जिल्ला कमिटी ।

जिल्ला शाखा दाङ
१. संयोजकः प्रकाश चौधरी
२. सहसंयोजक : जेएन सागर

सदस्यहरु :
३. पाण्डव शर्मा
४. प्रेम राम्जा
५. इन्द्र बिबश डिसी
६. सन्तोष अधिकारी
७. दशरथ घिमिरे
८. जनक नेपाली
९. सुधासुमन ढकाल
१०. नवीन अभिलाषली
११. दामोदर बस्नेत
१२. उदय बिसी
१३. युगराज पोख्रेल
१४. दिपक बोहरा
१५. गिरिराज नेपाली
१६. राजेश चौधरी
१७. शान्त बुढामगर
१८. जीवन नेपाली
१९. शिवराज पन्थी
२०. रमा पोख्रेल
२१. बसन्त परियार
२२. नगेन्द्र चौधरी
२३. बालकृष्ण पोण्डे
२४. दिप्तीशिखा चौधरी
२५. माधव कडेल
२६. शिव घर्ती
२७. किरण गौतम
२८. सन्तोष डाँगी
२९. आभाष बुढाथोकी
३०. विकाश डाँगी
३१. भागवत भट्टराई
३२. सविता सुनार
३३. अमृता भुसाल
३४. शिवु खनाल
३५. सुमन केसी
३६. लक्ष्मण विश्वकर्मा
३७. शैलेश अधिकारी
३८. भावना सुवेदी
३९. डिल्लीराज भुसाल

जिल्ला शाखा बर्दिया
१. संयोजक : डिलप्रकाश गौतम
२. सहसंयोजक : भिम उचै ठकुरी

सदस्यहरु :
३. यज्ञप्रसाद सापकोटा
४. दलबहादुर सुनार
५. जोधीराम थारु
६. प्रभात सुवेदी
७. प्रेम बुढा
८. भिमा कडेल
९. बिमला ढकाल
१०. सौगात श्रेष्ठ
११. मिना थापा
१२. राजकुमार बिक
१३. शरम चौधरी
१४. दिलिप लम्साल
१५. प्रेम विश्वकर्मा
१६. सुमन चौधरी
१७. हुमकुमार चौधरी
१८. राजु नगाल क्षेत्री
१९. टिकाराम चौधरी
२०. रावण विश्वकर्मा
२१. मिन अधिकारी
२२. गान्दिपलाल कायस्थ
२३. अनोज थारु
२४. बिनोद चन्द
२५. सरोज कामद
२६. निर्मल घिमिरे
२७. रञ्जना परियार
२८. यज्ञ बहादुर हमाल
२९. टिका अधिकारी
३०. बिन्दु चौधरी
३१. केशब कोइराला

जिल्ला शाखा बाँके
१. संयोजक : डक्ट प्र‍. धिताल
२. सहसंयोजक : हेमन्त विक

सदस्यहरु :
३. आलम खान
४. केशव राना
५. कृष्ण वली
६. कमल डाँगी
७. संगिन शर्मा
८. सरला सुवेदी
९. भीम पौडेल
१०. तिलक नेपाली
११. गजेन्द्र गुरुङ
१२. रबी रोकाय
१३. खम्ब पुन
१४. सुमित्रा चौधरी
१५. पवित्रा परियार
१६. भगतराम थारु
१७. देबेन्द्र पौडेल
१८. बिनोद पाण्डे
१९. ज्याउल हलवाई
२०. कविन्द्र परियार
२१. डिल्ली शाही
२२. अशोक मौर्य
२३. सुभाष गुप्ता
२४. सुदिप शर्मा
२५. कल्पना शाही
२६. रविन्द्र सिंह ठकुरी
२७. निरज सिंग

जिल्ला शाखा पूर्वी रुकुम
१. संयोजक : महेश केसी
२. सहसंयोजक : सर्जना कार्की

सदस्यहरु :
३. सुर्वेन्द्र कुमार पुन
४. चेतकुमार बिसी
५. रामचन्द्र केसी
६. ओमकुमार ओली
७. रञ्जना बराईली
८. तिर्था गौतम
९. डिकेन्द्र शाह
१०. उर्मिला गौतम
११. जयमान बुढा
१२. सञ्जय नाथ
१३. मदन बिसी
१४. दिपेन्द्र बुढा
१५. श्रीकृष्ण बुढा
१६. कर्म शाहि घर्ती
१७. एमबि सुनाम
१८. प्रभात गुरुङ
१९. तिलकराज रसाइली
२०. बरम बुढा
२१. जीतेन्द्र बुढाथोकी
२२. गोविन्द पुन गिरिस

जिल्ला शाखा रोल्पा
१. संयोजक : देबी गुरुङ
२. सहसंयोजक : बिमलराज डाँगी

सदस्यहरु :
३. रेशम बिक
४. स्मृति रोका
५. अस्मिता बुढा
६. रमेश डाँगी
७. शर्मिला बिक
८. अशोक वली
९. लक्ष्मी घर्ती
१०. बुद्धिमान वली
११. प्रताप घर्ती मगर
१२. जुनिस कुमार बिष्ट
१३. चन्द्र रोका
१४. लोकेन्द्र सेन
१५. बन्दना घर्ती
१६. सिर्जना सेन
१७. भिमकुमार वली
१८. अञ्जली मगर
१९. जीवन बिसी
२०. पाण्डब दसौदी
२१. अनिता बुढामगर
२२. हस्तमालि बाँठा
२३. सन्दिप डाँगी
२४. तिलक घर्ती
२५. सपना डाँगी
२६. कविता पुन
२७. खिमलाल डाँगी
२८. दिपक पुन
२९. लोकेन्द्र सेन

जिल्ला शाखा प्युठान
१. संयोजक : नोमराज पौडेल
२. सहसंयोजक : बिजयसिंह भारती

सदस्यहरु :
३. कृष्णराज पाण्डेय
४. केशर रोका
५. कमल बिक
६. प्यार अलि खान
७. सँगीता खड्का
८. हेमराज खनाल
९. मित्र थापा
१०. रबिन्द्र पाण्डे
११. रामप्रसाद न्यौपाने
१२. शिवा रेग्मी
१३. एकराज भण्डारी
१४. सृजना सेन
१५. महेश थापा
१६. सागर रिजाल
१७. बालिका रोका
१८. अरुण पौडेल
१९. गौरी बस्नेत
२०. यादब पौडेल
२१. रमेश गिरी
२२. शशिधर भण्डारी
२३. राधिका भुसाल
२४. बोमबहादुर परियार
२५. सुजाता थापा
२६. माया घर्ती
२७. विशाल रानामगर
२८. शरद भुसाल
२९. शान्ता लामा
३०. बाबुराम उपाध्याय
३१. नेत्र कुवर
३२. सीपी पौडेल
३३. पदम केसी
३४. सुरेन्द्र नेपाली
३५. नेत्र खनाल

जिल्ला शाखा पाल्पा
१. संयोजक : राजेन्द्र लिगल
२. सहसंयोजक : कृष्ण दर्नाल

सदस्यहरु :
३. कृष्ण कार्की
४. अमृत अधिकारी
५. बन्दना पोखरेल
६. मिलन विश्वकर्मा
७. टिकाराम बस्याल
८. नेत्र गैरे
९. नारायण न्यौपाने
१०. विष्णुप्रसाद घिमिरे
११. भुवन रायमाझी
१२. रिमा सोमै
१३. डोलराज बिक
१४. नवराज ज्ञवाली
१५. कलम अधिकारी
१६. सुभास बिसी
१७. सन्तोष ज्ञवाली
१८. दयाराज न्यौपाने
१९. पवित्रा घिमिरे सिर्जना
२०. बिजय पौडेल
२१. खेमराज पाण्डे
२२. रमा भण्डारी
२३. सुनील कार्की
२४. प्रवेश पन्थी
२५. समिता थापा

जिल्ला शाखा कपिल्बस्तु
१. संयोजक : डिलाराम भुसाल
२. सहसंयोजक : हरि अधिकारी

सदस्यहरु :
३. राजेश चौधरी
४. दिपक केसी
५. माधव बेल्बासे
६. बिक्रम विश्वकर्मा
७. नेत्र प्र. पाण्डे
८. मनिष गुप्ता
९. भुपाल थापा
१०. शैलेन्द्र श्रेष्ठ
११. भगवती न्यौपाने
१२. जानु पाण्डे
१३. बाबुराम रायमाझी
१४. शरद अधिकारी
१५. रामु पौडेल
१६. अजय वर्मा
१७. कृष्ण हरिजन
१८. बिनोद भट्टराई
१९. कोपिला पोख्रेल
२०. गीता पौडेल
२१. थानेश्वर अधिकारी
२२. पार्वती आचार्य
२३. सञ्जीव गहतराज

जिल्ला शाखा रुपन्देही
१. संयोजक : अमृत गिरी
२. सहसंयोजक : कमल रायमाझी

सदस्यहरु :
३. लक्ष्मण पौडेल
४. नरेश केसी
५. प्रकाश आचार्य
६. विकास पराजुली
७. टिका खरेल
८. प्रकाश गौतम
९. प्रकाश न्यौपाने
१०. रामबहादुर गुरुङ
११. रेनुका गिरी
१२. केशव भण्डारी
१३. दिनेश श्रेष्ठ
१४. हेमा बेलबासे
१५. कृष्ण खनाल
१६. शशि पन्थी
१७. मोहन न्यौपाने
१८. माधव न्यौपाने
१९. दिपक न्यौपाने
२०. शारदा शाही
२१. रवीन्द्र गुप्ता
२२. टक सुनार
२३. माया केसी
२४. कपिल अधिकारी
२५. अम्बिका परियार

जिल्ला शाखा अर्घाखाँची
१. संयोजक : हिम लेकाली
२. सहसंयोजक : सविता आचार्य

सदस्यहरु :
३. नवीन केसी
४. कमला परियार
५. बसन्त बिक
६. बसन्त श्रेष्ठ
७. राजेन्द्र जिसी
८. सागर परियार
९. केशव खनाल
१०. सिर्जना आचार्य
११. चन्द्र पाण्डे
१२. करिष्मा खनाल
१३. विष्णु मल्ल ठकुरी
१४. बाबुराम रसायाली
१५. तुलसा आचार्य
१६. गणेश बेलबासे
१७. बिजय केसी
१८. खेमराज पोख्रेल
१९. अशोक चौहान
२०. रिषीराम भुसाल

जिल्ला शाखा गुल्मी
१. संयोजक : ज्ञानबहादुर महतरा
२. सहसंयोजक : तिलाचन पाण्डे

सदस्यहरु :
३. अनिल खत्री
४. टोपलाल अर्याल
५. गंगा खड्का
६. मनोज कार्की
७. राजेन्द्र पन्थी
८. अर्जुन भण्डारी
९. कपिल रेग्मी
१०. सञ्जन ढकाल
११. दधिराम खनाल
१२. राजन घिमिरे
१३. हुमाकान्त पोख्रेल
१४. महेश बोहरा
१५. गणेश शारु
१६. माधव ज्ञवाली

जिल्ला शाखा नवलपरासी (पश्चिम)
१. संयोजक : बेनी माधव बस्याल
२. सहसंयोजक : मोहन पौडेल

सदस्यहरु :
३. रामु भुसाल
४. आरती राना
५. मालती न्यौपाने
६. प्रमोद अर्याल
७. रमेश भुसाल
८. अभिषेक राव हरिजन
९. इन्दिरा बिक
१०. गौरीशंकर जयसवाल
११. विकास अधिकारी
१२. कृष्ण ढकाल
१३. विकास चापागाई
१४. ध्रुबनारायण बानिया
१५. लक्ष्मी पौडेल
१६. रिङ्की पंगेनी
१७. रामकरण हरिजन
१८. विकास पौडेल
१९. सम्झना बिक

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *